zai for Bentley

zai for Bentley

Nejpropracovanější lyže na světě

Inspirováno Benltey, vytvořeno zai

Stejně jako vůz Bentley jsou lyže zai for Bentley ručně vypracovány, aby se jízda na nich vyznačovala nepřekonanou plynulostí, stabilitou a rychlostí. Klíč k jejich výkonu je reaktivní zaoblený design s měnícími se zónami ohybu, které umožňují pozoruhodnou schopnost otáčení, ať už sjíždíte carvingem, nebo driftingem.

Diamantový motiv z ušlechtilé oceli inspirovaný kultovní matricovou mříží Bentley, zvyšuje tuhost a rozkládá napětí podél lyže, zatímco povrch z přírodního kaučuku odolný vůči poškrábání poskytuje doplňující tlumení na ledové sněhové krustě. Stejně jako hrbolaté horní hrany z ušlechtilé oceli lze i povrch přepracovat, aby se lyže udržovaly ve stavu před koupí.

Velkorysá šířka lyží zai for Bentley – nemá na sjezdovce soupeře – také nabízí působivý výkon pro všechny horské podmínky. Jsou dodávány s exkluzivním vakem na lyže zai for Bentley a karbonovými holemi s přišitými koženými rukojetěmi s vyšitým logem Bentley, které lyže vhodně doplňují.

Cena: 238 000 Kč

detailní náhled

Charakter lyží zai for Bentley

Materiály

Vizionářský přístup zai k vývoji produktu je bezkonkurenční. Díky tomu, že razíme nové postupy konstruování lyží a kombinujeme tradiční dovednosti s nejmodernější technologií, zai progresivně definuje hranice lyžařského designu.

zai používá nejlepší přírodní a high-tech materiály, a to inovativním způsobem. Dřevo, kámen, přírodní kaučuk a jedinečné karbony jsou vybírány, aby sloužily dlouhé životnosti a výkonnosti lyží. Tak přicházejí na svět jednoduché a funkčně krásné výtvory.

Povrch

  • Vulkanizovaný kaučuk
  • Tvrzená ocel
  • Horní hrany z ušlechtilé oceli

Vnitřek

  • zaiíra®
  • UD (jednosměrné) uhlíkové vlákno

Jádro

  • Lepené lamely z cedrového dřeva (bez suků)

Základ

  • Nano-základ pro vysokorychlostní závody
  • HRC50 ocelové hrany

technická specifikace

    172
šířka v mm špička 130
střed 80
patka 110
rádius v m špička 9
střed 16
patka 17
délka v mm 1720
hmotnost g 1840
    šířka v mm     rádius v m   délka váha
špička [+] střed [+] patka [+] špička [+] střed [+] patka [+] v mm v g
zai for Bentley 172 130 80 110 9 16 17 1720 1840

Šířka špička

Šířka střed

Šířka patka

Rádius špička

Rádius střed

Rádius patka